Navštivte také nový web zaměřený na československé letectví - http://www.cs-letectvi.cz
Skočit na navigaci
Nacházíte se zde: Úvodní stranaProhlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Tyto webové stránky jsou vytvořeny s ohledem na maximální přístupnost svého obsahu i funkčnosti, aby měl každý uživatel přístup k informacím nezávisle na jeho schopnostech a vybavení. Splňují všechna důležitá pravidla nejznámějších metodik v ČR - Blind Friendly Web, Pravidla pro tvorbu přístupného webu, vydaná Ministerstvem informatiky ČR, a WCAG 1.0.
Veškeré texty jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních prostředků internetových prohlížečů. Uspořádání a ovládání stránek je uzpůsobeno tak, aby byly stránky dostupná jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickým potřebami.

Dodržované standardy, možnosti personalizace

Struktura obsahu i layoutu je vytvořena strukturálním XHTML 1.1, vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS). Používání kaskádových stylů lze vypnout na stránce pro změnu stylu pomocí poslední volby - beze stylu. Tato funkce potřebuje mít povoleno zapisování a čtení cookies v prohlížeči.

Kontakt

V současné době je tento web ve zkušebním provozu, proto mne v případě jakýchkoliv problémů s přístupností obsahu či funkčností prosím kontaktujte, provedu kroky k odstranění všech nedostatků.

Letectvi.wz.cz: Pavel Soukup 2002-2007 [ISSN 1801-4070]

Navigace